Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W jajku-niespodziance znaleźli marihuanę

Data publikacji 30.04.2009

O tym, że grodziskich kryminalnych nie zmylą nawet najbardziej wyszukane schowki na narkotyki, świadczy wczorajsze zatrzymanie 21-latka z Milanówka. Policjanci znaleźli przy nim 4 torebki marihuany, ukryte w opakowaniu jajka- niespodzianki. Jakub W. odpowie teraz przed sądem za posiadanie narkotyków. Grozi mu za to do 3 lat więzienia.

Mężczyzną z rowerem, pijącym piwo na stacji WKD w Milanówku zainteresował się jeden z mieszkańców. Gdy tylko swoje obawy, że rowerzysta po alkoholu wsiądzie za kierownicę przekazał policjantom, ci błyskawicznie zjawili się na miejscu. Podczas rozmowy z 21-latkiem funkcjonariuszy zaniepokoiło jego nerwowe zachowanie. Policjanci postanowili sprawdzić, co oprócz spożywania alkoholu w miejscu publicznym, ukrywa młody mieszkaniec Milanówka.

Przeszukanie mężczyzny wyjaśniło wszystko. Po wyjęciu z kieszeni kurtki opakowania po jajku-niespodziance, policjanci nie uwierzyli, że Jakub W. jest wielbicielem tego dziecięcego przysmaku. I nie pomylili się. W niewielkim pudełeczku znaleźli 4 torebki wypełnione marihuaną. 21-latek trafił do policyjnej celi, gdzie czeka na zarzuty. Jeszcze dziś będzie musiał wyjaśnić funkcjonariuszom pochodzenie narkotyków. Za posiadanie środków odurzających Jakub W. nawet na 3 lata może trafić za kratki.

kz
 

Powrót na górę strony