Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Liczył na łatwy zarobek

Data publikacji 30.04.2009

Dzięki błyskawicznej reakcji świadków włamania do samochodu dostawczego, 20-letni złodziej odpowie za swój czyn. Jarosław L. ukradł z zaparkowanego auta w Wólce Kosowskiej kilka kartonów z obuwiem. Świadkowie kradzieży i pracownicy ochrony, zatrzymali złodzieja w momencie, gdy próbował wynieść z samochodu kolejne pudełka z butami. Ujęty na gorącym uczynku złodziej został przekazany w ręce funkcjonariuszy

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na parkingu centrum handlowego w Wólce Kosowskiej. Właściciel samochodu dostawczego wybrał się na zakupy i zostawił auto na parkingu. Całą sytuację obserwował kręcący się w pobliżu Jarosław L. Jak ustalili policjanci, 20-latek wykorzystał duży ruch klientów, chwilową nieobecność właściciela samochodu i po otwarciu zamka podrobionym kluczem dokonał kradzieży. Właściciel ocenił straty na kwotę 1500 zł.


20-latek miał pecha, jego poczynania zauważyli świadkowie, którzy właśnie wrócili z zakupów i pracownicy ochrony na kamerach monitoringu. Złodziej został ujęty na gorącym uczynku, gdy wynosił kolejne pudełka z butami. Jarosław L. został zatrzymany i przewieziony na komisariat w Lesznowoli.


Dochodzeniowcy ustalają teraz komu mężczyzna sprzedał skradzione wcześniej buty. Wkrótce decyzję w sprawie dalszych losów 20-latka podejmie sąd. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


 

Powrót na górę strony