Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł „na raty”

Data publikacji 17.08.2012

Policjanci z piaseczyńskiej prewencji zatrzymali mężczyznę, którego wskazała pokrzywdzona kobieta. Łukasz K. przychodził kilkukrotnie w odwiedziny i każdorazowo wykorzystując nieuwagę kobiety wynosił wartościowe przedmioty. W sumie spowodował straty na kwotę ponad 2000 złotych. Teraz odpowie za kradzież, czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Pokrzywdzona kobieta złożyła zawiadomienie o kradzieży sprzętu elektronicznego z jej domu. Z relacji zawiadamiającej wynikało, że 24-letni Łukasz K. odwiedzał ją kilkukrotnie. Za każdym razem, gdy kobieta była czymś zajęta, mężczyzna wychodził. Po kilku wizytach znajomego zorientowała się, że zginęła kamera i inne przedmioty.

W taki właśnie sposób, „na raty” ukradł sprzęt elektroniczny o wartości ponad 2000 złotych. 24-latek nie reagował na wezwania kobiety aby zwrócił jej ukradziony sprzęt. Mężczyzna został zatrzymany przez piaseczyńskich funkcjonariuszy, wczoraj usłyszał zarzut kradzieży. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

KSP/hkk

Powrót na górę strony