Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z marihuaną w kieszeni

Data publikacji 30.04.2009

Dwóch 25-latków, Grzegorza G. i Grzegorza B. zatrzymali policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego. Obaj mężczyźni siedzieli w bmw na jednym z niestrzeżonych parkingów. Grzegorz G. miał przy sobie 0,4 grama marihuany, jego kolega zaś 0,2 grama tego samego narkotyku. Grożą im 3 lata więzienia.

Policjanci z prewencji południowopraskiej komendy w trakcie pełnionej służby na terenie jednego z parkingów niestrzeżonych przy ulicy Motorowej dostrzegli siedzących w bmw trzy młode osoby. Po kilkuminutowej obserwacji podjęli interwencję. Wylegitymowali mężczyzn, po czym przeprowadzili dalsze czynności. Wówczas okazało się, że dwóch 25-latków posiada przy sobie narkotyki. Grzegorz G. i Grzegorz B. w kieszeniach spodni ukrywali zawiniątka z suszem roślinnym. Funkcjonariusze zabezpieczyli od obu mężczyzn posiadane przez nich substancje. 25-latkowie zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. W komendzie technicy kryminalistyki zważyli narkotyki. Była to marihuana. Grzegorz G. miał 0,4 grama, a jego kolega 0,2 grama.

Dziś po wykonaniu przeszukania miejsc zamieszkania mężczyzn zatrzymani usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi im do 3 lat więzienia.

 

ak, jw

 

 

Powrót na górę strony