Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzione anteny sprzedawał w Internecie

Data publikacji 30.04.2009

Kryminalni z Ochoty zatrzymali Marka G. Mężczyzna kradzione anteny samochodowe CB oferował do sprzedaży za pośrednictwem internetu. Sprzedający wpadł, kiedy klient jednego z portali aukcyjnych rozpoznał swoją własność i powiadomił policjantów. Śledczy sprawdzają teraz, czy mężczyzna dokonywał kradzieży, czy też był paserem.

Dwa dni temu do komendy przy ulicy Opaczewskiej zgłosił się mężczyzna, który poinformował funkcjonariuszy, że ktoś ukradł mu dwie anteny samochodowe do CB. Poinformował również, że na jednym z portali internetowych znalazł antenę, którą rozpoznał, jako swoją własność.

Kryminalni od razu zajęli się sprawą. Szybko ustalili osobę oferującą do sprzedaży kradzione anteny samochodowe do CB, chociaż mężczyzna posługiwał się na portalu internetowym kontem założonym na inną osobę. Zatrzymano 38-letniego Marka G. Był zaskoczony widokiem policjantów. Nie spodziewał się, że zostanie „namierzony”. W trakcie przeszukania mieszkania okazało się, że to nie jedyna, rzecz, którą Marek G. chciał sprzedać w sieci. Kryminalni zabezpieczyli 7 anten samochodowych do CB, dwa laptopy, aparat fotograficzny, poszukiwany najprawdopodobniej przez policjantów z Woli i CB radio poszukiwane przez policjantów z Lublina.

Policjanci ustalają pozostałych pokrzywdzonych, sprawdzają też, czy na koncie mężczyzny są inne przestępstwa.

 

ak, ew

 

 

Powrót na górę strony