Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szpadlem zdemolował samochód sąsiada

Data publikacji 31.07.2012

Policjanci z wydziału prewencji legionowskiej komendy zatrzymali pijanego 47-latka, który uszkodził karoserię i powybijał szyby w samochodzie swojego sąsiada. Zdarzenie miało miejsce zaraz po krótkiej sprzeczce, do której doszło między mężczyznami. Dariuszowi K. za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat więzienia.

47-letni Dariusz K. był już wielokrotnie notowany w policyjnych kartotekach. Tym razem zniszczył samochód swojemu sąsiadowi. Wszystko rozpoczęło się od sprzeczki i szarpaniny, do której doszło między mężczyznami w minioną niedzielę.

Pokrzywdzony mężczyzna stanął w obronie swojej żony, której pijany 47-latek ubliżał. Chwilę później Dariusz K. przy pomocy szpadla uszkodził karoserię zaparkowanego nieopodal renault twingo i powybijał w nim prawie wszystkie szyby. Wstępnie straty oszacowane zostały na około 1000 złotych.

Pokrzywdzony wezwał policję. Funkcjonariusze zmuszeni byli podczas interwencji użyć wobec 47-latka siły fizycznej i kajdanek. Mężczyzna był bardzo agresywny i nie reagował na polecenia wydawane przez policjantów. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu we krwi.

Dariusz K. został zatrzymany, za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/rsz
 

Powrót na górę strony