Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pościg za 33- latkiem, który rozbił trzy samochody

Data publikacji 05.07.2012

Na jednym z parkingów kierowca fiata uszkodził trzy pojazdy, po czym natychmiast odjechał. Po policyjnym pościgu został on zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. 33-letni mieszkaniec Otwocka był pod wpływem alkoholu, a ponadto okazało się, że nigdy nawet nie starał się o prawo jazdy.

O uszkodzeniu trzech samochodów na jednym z otwockich parkingów, poinformował oficera dyżurnego otwockiej komendy o 2.00 w nocy przypadkowy świadek.

W ten rejon miasta została natychmiast skierowana policyjna załoga. Na jednej z ulic kierujący fiatem mężczyzna na widok radiowozu, zawrócił i mimo dawanych mu przez funkcjonariuszy sygnałów do zatrzymania, podjął próbę ucieczki.

Po kilku minutach policjanci zatrzymali mężczyznę. Kierującym okazał się 33-letni mieszkaniec Otwocka. Został on przewieziony do otwockiej komendy, gdzie wykonano badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie. Okazało się, że 33-latek miał ponad dwa promile, ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał i nigdy nie starał się o prawo jazdy.

Po wytrzeźwieniu 33-latek usłyszy zarzuty zarówno za uszkodzenie trzech pojazdów, jak i prowadzenie pod wpływem alkoholu.

ea/js

 

Powrót na górę strony