Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Naruszyła nietykalność cielesną funkcjonariuszy

Data publikacji 29.06.2012

Piaseczyńscy policjanci zatrzymali 24-letnią obywatelkę Chin, która w środku nocy najpierw zakłócała porządek publiczny, a potem nie chciała się podporządkować poleceniom funkcjonariuszy. W końcu dopuściła się znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej. Teraz odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo.Czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w nocy policjanci interweniowali przy ulicy Kościelnej w pobliżu budynku komendy. Młoda kobieta zakłócała ciszę nocną, zaczepiała przechodzące osoby, szczególnie te, które wchodziły i wychodziły z budynku komendy. Policjanci podjęli interwencję w stosunku do kobiety i przystąpili do legitymowania.

Wszystko zapewne zakończyłoby się szybko i sprawnie, gdyby nie atak agresji ze strony kobiety w stosunku do policjantów. 24-latka nie zamierzała okazać dokumentów, ani też podać swoich danych personalnych. Dodatkowo odmawiała wykonywania jakichkolwiek poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy. Na koniec dopuściła się znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, jednego z nich ugryzła, a drugiego kopnęła i podrapała.

24-latka została zatrzymana. Policjanci z dochodzeniówki przedstawią jej zarzuty za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Teraz odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo, czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

hkk
 

Powrót na górę strony