Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pięścią rozwiązał konflikt

Data publikacji 29.06.2012

Policjanci z wołomińskiej dochodzeniówki zatrzymali 20-letniego Patryka D., który wspólnie z innym mężczyzną pobił osobę. Młodzieniec usłyszał już dwa zarzuty dotyczące pobicia osoby oraz uszkodzenia okularów korekcyjnych. Prokurator zdecydował o dozorze policyjnym wobec Patryka D. w związku z popełnionymi przestępstwami. Ostateczną decyzję o wymiarze kary podejmie sąd

Pokrzywdzony poinformował policję o zaistniałym zdarzeniu. Funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności ustalili, że jednym ze sprawców jest Patryk D. 20-latek został natychmiast zatrzymany. Jak się później okazało, Patryk D. nie działał sam. Razem z drugim mężczyzną bił pięściami i nogami w głowę i twarz pokrzywdzonego , w wyniku czego osoba doznała licznych obrażeń oraz uległy zniszczeniu jej okulary korekcyjne.


20-letni Patryk D. został zatrzymany przez policjantów z wołomińskiej dochodzeniówki. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty dotyczące pobicia osoby oraz uszkodzenia okularów korekcyjnych. Prokurator zdecydował o dozorze policyjnym wobec Patryka D. Zatrzymanie drugiego mężczyzny to kwestia najbliższego czasu.


dn/wz

Powrót na górę strony