Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabrał „łyżkę” od koparki

Data publikacji 27.06.2012

Dwa zarzuty za kradzież tzw. łyżki od koparki i kradzież z włamaniem do samochodu przedstawią Mariuszowi B. dochodzeniowcy z Bielan. Zebrane w sprawie dowody nie pozostawiły żadnych wątpliwości co do udziału 20-latka w obu kradzieżach. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z bielańskiej komendy wczoraj zatrzymali mężczyznę, który włamał się do samochodu marki Nissan i ukradł z niego panel radia oraz z placu budowy zabrał tzw. łyżkę od koparki. Pokrzywdzeni nie byli świadomi tego, że ich mienie padło łupem włamywacza, dopiero kryminalni z Bielan skontaktowali się z nimi i poinformowali o takich zdarzeniach.

Około południa Mariusz B. został zatrzymany przez kryminalnych w miejscu pracy. W piwnicy należącej do 20-latka funkcjonariusze znaleźli panel radia i „łyżkę” od koparki. Właściciele wycenili straty na kwotę 1500 złotych.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zebrane dowodu pozwolą na przedstawienie dziś mężczyźnie zarzutów za kradzież i kradzież z włamaniem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/eb

Powrót na górę strony