Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli na kradzieży drzewa

Data publikacji 24.06.2012

Policjanci otwockiej patrolówki zatrzymali dwóch sprawców wyrębu i kradzieży drzewa. 52-letni Sylwester B. i 48 letni Waldemar J. noc spędzili w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Zbliżała się godzina 23, gdy do komendy w Otwocku dotarła informacja, że w lesie przy ulicy Narutowicza słychać odgłosy piły spalinowej i ktoś wycina drzewa. Dyżurny natychmiast skierował tam załogę patrolową. Interweniujący policjanci zauważyli stojący samochód dostawczy i dwóch mężczyzn. Jeden siedział za kierownicą pojazdu, a drugi z piłą spalinową stał za samochodem. Mężczyzna będący w aucie był tak zaskoczony obecnością funkcjonariuszy, że nawet nie zdążył wyskoczyć z samochodu jak został zatrzymany. Jego kompan próbował uciekać, ale po krótkim pościgu i on wpadł w ręce mundurowych.

Policjanci ustalili, że są to 52-letni Sylwester B. i 48-letni Waldemar J. z Otwocka. Złodziejski duet został przewieziony do komendy i osadzony za kratkami policyjnego aresztu.

Wczoraj zostały im przedstawione zarzuty wyrębu i kradzieży drzewa. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

d.s.

Powrót na górę strony