Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

20-latek handlował marihuaną

Data publikacji 18.06.2012

Policjanci z wydziału prewencji komendy wołomińskiej zatrzymali 20-letniego Tomasza W., który jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi. Mundurowi zabezpieczyli ponad 76 gramów marihuany, wagę elektroniczną, okopconą fifkę, zegarek oraz banknot 50 złotych. Prokurator przestawił mężczyźnie 4 zarzuty dotyczące popełnionych przestępstw, co do których sprawca przyznał się i złożył wyjaśnienia. Mężczyzna, za zgodą prokuratora, poddał się dobrowolnie karze.

Policjanci z wydziału prewencji w Wołominie pozyskali informację, że pod wskazanym adresem przebywa osoba, która handluje marihuaną. Mundurowi natychmiast udali się we wskazane miejsce. W pobliżu pomieszczenia, w którym przebywał Tomasz W. czuć było silną woń palonej marihuany. Na widok policjantów 20-latek wyjął z kieszeni torebkę foliową z zapięciem strunowym i rzucił ją w kierunku antresoli. Jednak ta odbiła się i upadła pod nogi mężczyzny. W torebce znajdowało się 9 mniejszych torebek foliowych z zapięciem strunowym, zaś wewnątrz susz roślinny koloru zielono-brunatnego.

Pies służbowy przeszkolony do wyszukiwania narkotyków znalazł na antresoli pod dachem 2 reklamówki foliowe: jedna z 14 sztukami mniejszych torebek foliowych z suszem roślinnym oraz druga z 69 sztukami torebek foliowych z suszem roślinnym. Na stole stała waga elektroniczna, pudełko, w którym znajdowały się torebki ze śladowymi ilościami marihuany, zegarek oraz 50 złotych. Obok leżał korek z umocowaną w nim fifka szklaną okopconą na czarny kolor.

Policjanci zatrzymali Tomasza W., który jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków ponad 76 gramów marihuany oraz handel nimi. Prokurator przedstawił 20-latkowi cztery zarzuty dotyczące popełnionych przestępstw. Mężczyzna poddał się dobrowolnie karze.

ea/wz

Powrót na górę strony