Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatruwał życie rodzinie

Data publikacji 18.06.2012

Dozór policyjny, taką decyzję podjął sąd w stosunku do mężczyzny podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją rodziną. Jak ustalili piaseczyńscy policjanci Tomasz K. od półtora roku znęcał się nad swoją rodziną, groził, wyzywał i bił. Za znęcanie grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Według ustaleń piaseczyńskich policjantów zatrzymany Tomasz K. półtora roku znęcał się nad rodziną. Agresja narastała nie wiadomo, z jakiego powodu. Mężczyzna groził i wyzywał żonę, a nawet posuwał się do rękoczynów. Trzy dni temu wszczął kolejną awanturę, poszkodowana wezwała policję. Policjanci bezzwłocznie przyjechali na miejsce. 47-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę przy Kościelnej. Mężczyzna zawsze wszczynał awantury pod wpływem alkoholu. Tak też było i tym razem, po badaniu okazało się, że miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci przedstawili mu zarzut znęcania się nad rodziną. Nie była to pierwsza interwencja w stosunku do tego mężczyzny, dotycząca znęcania się nad rodziną. Tym razem na podstawie zebranych materiałów dowodowych sąd zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego. Za znęcanie grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

mp/hkk

Powrót na górę strony