Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny sprawca rozboju nie pozostanie bezkarny

Data publikacji 14.06.2012

Sprawca rozboju został zatrzymany przez policjantów z Legionowa po tym, jak w miniony wtorek dokonał rozboju na mężczyźnie. Pokrzywdzony został uderzony w głowę, a następnie okradziony z telefonu o wartości 2 tysięcy złotych. Niespełna godzinę - tyle potrzebowali policjanci, aby zatrzymać 27-letniego Artura B.Teraz będzie odpowiadał za rozbój.

W miniony wtorek około południa dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Legionowie otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, który poinformował o napadzie na jego osobie, jaki miał miejsce w okolicach wiaduktu przy ul. Zegrzyńskiej w Legionowie.

Sprawca zaatakował mężczyznę, uderzył go w głowę i zażądał wydania iphona o wartości około 2 tysięcy złotych, a następnie uciekł.

Pokrzywdzony zawiadomił legionowskich policjantów, którzy wspólnie z nim, po niespełna godzinie poszukiwań, zatrzymali przestępcę i odzyskali skradzione mienie.

27-letni Artur B. mieszkaniec Chotomowa, mający już za sobą przeszłość kryminalną, trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Za swój czyn odpowie przed sądem. Teraz trafił pod dozór policji.

ea/ek

Powrót na górę strony