Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za rozbój

Data publikacji 12.06.2012

Nowodworscy policjanci zatrzymali 49-letniego Piotra B. oraz 36-letniego Rafała R., którzy są podejrzani o dokonanie rozboju w nowodworskim parku miejskim. Obaj usłyszeli zarzut rozboju za co grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszystko wydarzyło się w piątkowy poranek na terenie parku miejskiego. Do siedzącego na ławce mężczyzny podeszło dwóch innych, po czym prawdopodobnie wykręcili mu ręce do tyłu i zabrali portfel z zawartością gotówki. Następnie szybko uciekli w nieznanym kierunku. Dyżurny komendy, po otrzymaniu zgłoszenia od poszkodowanego, natychmiast skierował załogę policjantów. Na miejscu policjanci wraz z funkcjonariuszami straży miejskiej rozpoczęli poszukiwania za sprawcami. Już po kilku minutach jeden z podejrzanych, bezdomny Piotr B. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

W toku zakrojonych czynności nowodworscy kryminalni już następnego dnia zatrzymali drugiego podejrzanego, Rafała R. mieszkańca powiatu nowodworskiego. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Obaj podejrzani usłyszeli zarzut rozboju. Wobec Piotra B. sąd zastosował tymczasowy, 3-miesięczny areszt, a Rafał R. trafił pod dozór policji.

ea/sk
 

Powrót na górę strony