Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskano samochód, pochodzący z włamania „na śpiocha”

Data publikacji 07.06.2012

Funkcjonariusze z bielańskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej, odzyskali kolejny skradziony samochód. Tym razem był to Mitsubishi L 200 skradziony pół roku temu z Pruszkowa, metodą „na śpiocha”. Policjanci odnaleźli pojazd w garażu podziemnym na Pradze Południe.

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością samochodową bielańskiej komendy na terenie Pragi Południe odzyskali skradzionego Mitsubishi. Sprawcy wyjechali autem 6 miesięcy temu z prywatnej posesji w Pruszkowie. Wówczas złodzieje działali metodą „na śpiocha”.

Skradzionego Mitsubishi policjanci z „samochodówki” namierzyli na terenie Pragi Południe w garażu podziemnym. Wczoraj z samego rana funkcjonariusze weszli do garażu podziemnego, w którym znajdował się samochód. Auto zostało zabezpieczone i przewiezione na policyjny parking. Ze wstępnych ustaleń wynika, że po kradzieży samochodu przestępcy założyli tablice rejestracyjne od innego, tego samego typu samochodu oraz zmienili fabryczne numery identyfikacyjne. Autem zajmie się ekspert z zakresu mechanoskopii, który sporządzi opinię o stopniu ingerencji w oryginalne oznaczenia pojazdu.

Policjanci nadal będą prowadzić wszelkie czynności zmierzające do ustalenia złodziei i okoliczności w jakich doszło do kradzieży tego pojazdu. Pomimo upływu czasu od momentu kradzieży, policjanci z Bielan stale prowadzą poszukiwania utraconych aut, jak widać skutecznie.

eb
  

Powrót na górę strony