Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa

Data publikacji 02.06.2012

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszała zatrzymana przez policjantów z Woli 34-letnia Monika L. Kobieta podczas awantury domowej prawdopodobnie ugodziła nożem w szyję swojego konkubenta. Mężczyzna trafił do szpitala, a kobieta do izby wytrzeźwień. Sąd zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Policjanci z Woli zostali poinformowani, że w jednym z mieszkań w rejonie Nowolipia prawdopodobnie doszło do pchnięcia nożem. Kilka minut później, pod wskazanym adresem byli już funkcjonariusze Policji.

Na miejscu mundurowi ustalili, że pomiędzy parą doszło do awantury, podczas której kobieta prawdopodobnie chwyciła za nóż i ugodziła nim w okolicy szyi swojego partnera. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia policjanci udzielali rannemu pierwszej pomocy i zabezpieczali miejsce zdarzenia.

34-latka została zatrzymana i przewieziona do izby wytrzeźwień. We krwi miała ponad 3 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu Monika L. w prokuraturze rejonowej usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Może jej grozić nawet dożywotnie pozbawienie wolności.
ps/ij

Powrót na górę strony