Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przestępczy tercet w areszcie

Data publikacji 31.05.2012

Za rozbój 48-letniej Teresie Z., 37-letniemu Mariuszowi S. oraz 28-letniemu Mieczysławowi Z. może grozić do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu przestępczy tercet przez najbliższe dwa miesiące będzie siedział za kratkami. Przestępstwo ujawnili policjanci z białołęckiego referatu patrolowo-interwencyjnego. Podczas kolejnych służb sukcesywnie namierzali i zatrzymywali sprawców.

Podczas kontroli punktu skupu złomu policjanci z białołęckiego referatu patrolowo-interwencyjnego dowiedzieli się od pokrzywdzonego o rozboju, jakiego mieli dokonać na nim dwaj mężczyźni i kobieta. Zapisali w notatnikach wszystkie szczegóły zdarzenia oraz dokładne rysopisy sprawców. Ustalili, że prowadzili „wędrowny” tryb życia. Byli zatem trudno uchwytni.

Mimo tego przestępczy tercet dość szybko wpadł w ręce policjantów z patrolówki. Został doprowadzony do północnopraskiej prokuratury. Po wysłuchaniu zarzutów rozboju, w wyniku którego pokrzywdzony został mocno poturbowany i stracił telefon komórkowy oraz pieniądze, trafił na dwa miesiące do tymczasowego aresztu.

48-letniej Teresie Z., 37-letniemu Mariuszowi S. oraz 28-letniemu Mieczysławowi Z. może grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

ea/mb

Powrót na górę strony