Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za groźby

Data publikacji 23.05.2012

Nowodworscy policjanci zatrzymali Arkadiusza J., mieszkańca powiatu nowodworskiego, który podejrzany jest o kierowanie groźby pozbawienia życia w stosunku do swojej byłej dziewczyny oraz zmuszanie jej do określonego działania. 27-latek może spędzić za kratkami nawet 3 lata.

Do komendy policji zgłosiła się roztrzęsiona kobieta, która w rozmowie z policjantami powiedziała, że jej były chłopak groził, że ją zabije. Wszystko działo się w mieszkaniu jego matki. Zgłaszająca przyszła w odwiedziny do kobiety. Mężczyzna najpierw nożem, a potem nożyczkami groził byłej narzeczonej, że jeżeli nie wróci do niego, to ją zabije. Później nie chciał wypuścić jej z domu. Na szczęście wykorzystała chwilę nieuwagi 27-latka i uciekła.

Kobieta bała się spełnienia gróźb nieobliczalnego byłego chłopaka. Nowodworscy policjanci natychmiast podjęli działania w celu zatrzymania podejrzanego. Jeszcze tego samego dnia Arkadiusz J. znalazł się w policyjnej celi.

27-latek usłyszał dwa zarzuty: stosowanie gróźb karalnych, oraz stosowanie groźby w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania. Wczoraj, po analizie sprawy, sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

ea/sk
 

Powrót na górę strony