Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszał łącznie dziewięć zarzutów

Data publikacji 17.05.2012

31-letni Sebastian W. został zatrzymany przez policjantów z Kobyłki. Mężczyzna usłyszał łącznie dziewięć zarzutów: trzy dotyczyły kradzieży z włamaniem, pozostałe sześć kradzieży. Przestępstw dokonywał metodą na tzw. śpiocha. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Decyzję o wymiarze kary podejmie sąd.

Funkcjonariusze z Kobyłki podejrzewali Sebastiana W. o serię włamań i kradzieży, jakie trapiły mieszkańców Kobyłki od października zeszłego roku .Sprawca miał stałą taktykę działania: włamywał się do domów jednorodzinnych nocą i kradł wartościowe przedmioty wykorzystując sen domowników. Podejrzenia policjantów z Kobyłki potwierdziły się. Zatrzymany 31-letni Sebastian W. przyznał się do popełnionych przestępstw. Szacowana wartość skradzionych przez niego przedmiotów to 34 160 złotych. Zainteresowaniem Sebastiana W. cieszyły się laptopy, aparaty fotograficzne, biżuteria, pieniądze, telefony komórkowe, portfele, zegarki .

Mężczyzna usłyszał łącznie dziewięć zarzutów: trzy dotyczyły kradzieży z włamaniem, sześć zaś kradzieży. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności. Ostateczną decyzję o wymiarze kary podejmie sąd.

ea/wz

Powrót na górę strony