Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili kolegę nad rzeką

Data publikacji 14.05.2012

W ręce policjantów z Mrozów wpadło dwóch mieszkańców pobliskiej gminy, którzy pobili nad Świdrem, wędkującego tam 17-latka. Zarzut udziału w pobiciu usłyszeli 23-letni Kamil M. i 19-letni Marcin Ż. Dodatkowo drugi z nich usłyszał jeszcze zarzut popełnienia przestępstwa gróźb karalnych. Obydwaj przyznali się i dobrowolnie poddali karze.

Dwóch młodych mężczyzn z gminy Mrozy postanowiło rozwiązać siłą konflikt ze swoim znajomym. Mężczyźni przyszli do 17-latka, kiedy ten wędkował w Latowiczu nad Świdrem. Tam zaczęli go bić, popychać i szarpać.

O całej sytuacji dowiedzieli się policjanci z Mrozów. Funkcjonariusze zatrzymali i osadzili w areszcie krewkich młodzieńców. Sprawcami pobicia byli mieszkańcy pobliskiej gminy, 23-letni Kamil M. i 19-letni Marcin Ż. Za popełnione przestępstwo usłyszeli zarzuty karne.

Obydwu przedstawiono zarzut udziału w pobiciu, a dodatkowo Marcin Ż. usłyszał jeszcze zarzut kierowania do 17-latka gróźb karalnych. Młodzi mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddali się karze.

ea/dn


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 3.02 MB)

Powrót na górę strony