Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany nietrzeźwy rowerzysta

Data publikacji 30.04.2012

Policjanci z wydziału ruchu drogowego ze Starych Babic zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie, gdy jechał ulicą Konotopską w Ożarowie Mazowieckim. Podczas kontroli drogowej funkcjonariusze ustalili, że 46-latek był poszukiwany listem gończym oraz w celu ustalenia miejsca pobytu. Zgodnie z dyspozycją sądu Mieczysław W. trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie teraz karę pozbawienia wolności.

W sobotę kilka minut po 15.00 policjanci ruchu drogowego z komendy w Starych Babicach patrolując rejon gminy Ożarów Mazowiecki zauważyli rowerzystę. Mężczyzna jechał ulicą Konotopską, a jego styl jazdy zwrócił uwagę funkcjonariuszy. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że 46-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i uniemożliwili mu dalszą jazdę.

Policjanci ustalili, że zamieszkujący na terenie ożarowskiej gminy mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez sąd oraz w celu ustalenia miejsca pobytu. Zgodnie z dyspozycją sądu Mieczysław W. został zatrzymany i doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie teraz karę pozbawienia wolności.

kz/ego

Powrót na górę strony