Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany wszczął awanturę i uszkodził pojazd

Data publikacji 30.04.2012

Policjanci z Tarczyna zatrzymali mężczyznę narodowości rosyjskiej, który mając w organizmie ponad 1,4 promila alkoholu sprowokował awanturę ze swoim pracodawcą, a następnie wybił boczną szybę w jego pojeździe. 37 – letni Iwan R. prawdopodobnie usłyszy zarzut uszkodzenia mienia. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy. Oficer Dyżurny z Tarczyna otrzymał telefoniczne zgłoszenie o awanturze, do której doszło na terenie jednej z posesji. Wysyłani pod wskazany adres policjanci zastali właściciela domu oraz zachowującego się bardzo agresywnie 37-letniego mężczyznę narodowości rosyjskiej.

W dalszym etapie interwencji policjanci ustalili, że 37- letni mężczyzną sprowokował awanturę ze swoim pracodawcą, a następnie wybił boczną szybę w należącym do niego pojeździe. Podczas badania za zawartość alkoholu Ivan R. miał ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. Właściciel uszkodzonego auta oszacował straty na sumę 500 złotych.

Sprawca zakłócenia porządku publicznego, a zarazem uszkodzenia mienia został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Mężczyzna, gdy wytrzeźwieje będzie musiał odpowiedzieć za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Uszkodzenie mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności

kz/mp
 

Powrót na górę strony