Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla „opiekuna”

Data publikacji 27.04.2012

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali 44-letniego Grzegorza K. Mężczyzna usłyszał zarzut doprowadzenia małoletniego poniżej 15. roku życia do innej czynności seksualnej. Zatrzymanemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Wczoraj sąd zastosował wobec Grzegorza K. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Policjanci z Piaseczna wykonując czynności w śledztwie nadzorowanym przez Prokuraturę Rejonową w Piasecznie dokonali zatrzymania 44-letniego Grzegorza K. Mężczyzna pracując jako organizator i opiekun wyjazdów, m.in. dla dzieci zdobył zaufanie rodziców. W czasie wyjazdu sylwestrowego w ubiegłym roku wykorzystując fakt, że małoletni chłopiec pozostawał pod jego opieką doprowadził małoletniego do innej czynności seksualnej.

Mężczyzna usłyszał już zarzut doprowadzenia małoletniego poniżej 15. roku życia do innej czynności seksualnej. Wczoraj Sąd Rejonowy w Piasecznie zastosował wobec Grzegorza K. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za powyższy czyn grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

ea/hkk
 

Powrót na górę strony