Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za rozbój

Data publikacji 22.04.2012

Policjanci z Woli zatrzymali 19-letnią Martę K. i 29-letnią Aleksandrę S. Kobiety późnym wieczorem zaczepiły na ulicy starszą kobietę, szarpiąc ją za ubranie i kopiąc w jej torebkę, żądały wydania pieniędzy. Dzięki błyskawicznej interwencji policjantów trafiły do policyjnej celi. W prokuraturze usłyszały zarzuty współudziału w rozboju.

Policjanci patrolujący ulice Woli zatrzymali dwie kobiety podejrzewane o usiłowanie rozboju. Jak ustalili funkcjonariusze, kilka minut wcześniej 19-latka i 29-latka zaczepiły na ulicy Solidarności starszą kobietę. Szarpiąc ją za ubranie i kopiąc w jej torebkę żądały wydania pieniędzy. Wszystko zauważył przejeżdżający w okolicy patrol policji. Mundurowi natychmiast zatrzymali agresywne sprawczynie. Na szczęście pokrzywdzona nie odniosła żadnych obrażeń i nie wymagała opieki medycznej.

19-letnia Marta K. i 29-letnia Aleksandra S. zostały zatrzymane i trafiły do policyjnej celi. W prokuraturze obie usłyszały zarzuty współudziału w rozboju. Według kodeksu karnego za rozbój grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

jb, mm

Powrót na górę strony