Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował nożem znajomych

Data publikacji 21.04.2012

Policjanci z Legionowa zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu zaatakował nożem swojego kolegę i jego znajomego raniąc im twarz i ręce. Tobiasz M. groził także swoim ofiarom, jak i interweniującym policjantom pozbawieniem życia. Napastnik był pijany. Badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu we krwi.

W nocy oficer dyżurny Policji w Legionowie otrzymał informację, że dwie osoby zostały zaatakowane nożem przez innego mężczyznę. Pod wskazany adres natychmiast udali się policjanci. Na miejscu zatrzymali wymachującego nożem Tobiasza M. Mężczyzna był agresywny, podczas interwencji groził policjantom, że ich również pozabija. Funkcjonariusze musieli go obezwładnić.

Przed przyjazdem patrolu napastnik zranił nożem dwóch mężczyzn rozcinając im skórę na twarzy i rękach. Badanie stanu trzeźwości Tobiasza M. wykazało w jego krwi ponad 2 promile alkoholu. Resztę nocy do czasu wytrzeźwienia mężczyzna spędził w policyjnym areszcie.

Zatrzymanemu przedstawione będą zarzuty gróźb karanych, za co grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Przestępstwo uszkodzenia ciała będzie ścigane z oskarżenia prywatnego. Za jego popełnienie grozi również do 2 lat więzienia.

rsz, mm

Powrót na górę strony