Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaczepiał pasażerów, zaatakował policjantkę

Data publikacji 21.04.2012

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali agresywnego mężczyznę, który najpierw zaczepiał osoby czekające na autobus, a później zaatakował policjantkę. Funkcjonariuszka wracała po służbie do domu, gdy zauważyła awanturującego się mężczyznę. 21-latek uderzył ją pięścią w twarz, a wiedząc że jest policjantką groził połamaniem rąk.

Do zdarzenia doszło wczoraj około 7 rano. Policjantka z wydziału prewencji śródmiejskiej komendy zakończyła służbę i wracała do domu. Na przystanku przy Muzeum Narodowym w Al. Jerozolimskich zauważyła awanturującego się mężczyznę, który zaczepiał innych pasażerów oczekujących na autobus. Kiedy funkcjonariuszka zwróciła mu uwagę, 21-latek uderzył ją pięścią w twarz. Widok policyjnej legitymacji dodatkowo rozsierdził napastnika. Mężczyzna zagroził policjantce połamaniem rąk.

Funkcjonariuszka zadzwoniła na alarmowy numer 112. Przybyli na miejsce policjanci obezwładnili i zatrzymali Kamila K. Mężczyzna został przewieziony do komendy i poddany badaniu alkomatem. Wykazało ono 2,2 promila alkoholu w jego organizmie. 21-latek trafił do izby wytrzeźwień, a później do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostaną mu przedstawione zarzuty.

Policjantka po udzieleniu pomocy przez załogę pogotowia ratunkowego została przewieziona do szpitala, gdzie pozostaje na obserwacji.

mm

Film Zaczepiał pasażerów, zaatakował policjantkę


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zaczepiał pasażerów, zaatakował policjantkę (format flv - rozmiar 4.17 MB)

Powrót na górę strony