Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się nad matką i ojcem, teraz ma opuścić dom

Data publikacji 19.04.2012

Funkcjonariusze z komisariatu w Zielonce zatrzymali 28-letniego Arkadiusza D. Od października 2010r znęcał się psychicznie i fizycznie nad ojcem i matką . Policjanci zaalarmowani przez rodzinę o kolejnej awanturze umieścili sprawcę przemocy w policyjnym areszcie oraz złożyli materiały do miejscowego prokuratora. Ten oprócz zarzutów, zastosował wobec niego policyjny dozór i nakazał opuszczenie miejsca zamieszkania. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu w Zielonce kolejny raz otrzymali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Tym razem znany im osobiście 28-latek będąc pod wpływem alkoholu ponownie dopuścił się aktów przemocy psychicznej i fizycznej wobec swojego ojca i matki. Syn nie tylko ubliżał swoim rodzicom, lecz również groził uszkodzeniem ciała, pozbawieniem życia. Wielokrotnie słowa przeradzały się w czyny, wówczas sprawca przemocy w rodzinie bił, szarpał, popychał ojca i matkę. Jak ustali policjanci taki stan rzeczy trwał od października 2010r.

Funkcjonariusze zatrzymali Arkadiusza D. i umieścili w policyjnej celi. Złożyli też prokuraturze rejonowej w Wołominie komplet materiałów dotyczących przemocy stosowanej wobec bliskich przez 28-latka. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem, dodatkowo otrzymała nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ts.to

Powrót na górę strony