Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nożem zaatakował kompana

Data publikacji 16.04.2012

Policjanci z warszawskich Włoch zatrzymali 39-letniego Adama K. Mężczyzna nożem zaatakował kolegę od kieliszka. Poszkodowany z raną ciętą trafił do szpitala. Adam K. usłyszał zarzuty za uszkodzenie ciała i groźby. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z warszawskich Włoch zostali wezwani do jednego z mieszkań na ternie dzielnicy. Na miejscu zastali pokrzywdzonego mężczyznę, który miał ranę ciętą na szyi. Z jego relacji wynikało, że uczestniczył w imprezie towarzyskiej, podczas której spożywano alkohol. W pewnym momencie między nim, a 39-latkiem doszło do sprzeczki, w trakcie której został ugodzony nożem. Napastnik uciekł z mieszkania. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe przewiozło 41-latka do szpitala.

Funkcjonariusze natychmiast udali się na poszukiwanie sprawcy. Dosłownie kilka minut później zatrzymali 39-letniego Adama K. Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzuty za uszkodzenie ciała i kierowanie gróźb karalnych. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ew, mm

Powrót na górę strony