Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uszkodzili 4 samochody

Data publikacji 06.04.2012

Policjanci z Bielan zatrzymali czterech młodych mężczyzn, podejrzanych o uszkodzenie 4 samochodów. 17-letni Robert B., 16-letni Adrian W., 17-letni Damian S. i 16-letni Jakub K. odpowiedzą teraz za uszkodzenie mienia. Policjanci ustalili, że sprawcy narazili właścicieli na straty sięgające 6 500 złotych. Pełnoletnim grozić może kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dwoma nieletnimi zajmie się sąd rodzinny.

Około 1:00 bielańscy policjanci otrzymali informację o grupie osób, które idąc ulicą, demolują samochody. Przy ul. Conrada zauważyli czterech młodych mężczyzn odpowiadających rysopisom podanym przez świadka. Okazało się, że kolegów wracających z imprezy poniosła fantazja i idąc demolowali zaparkowane przy ulicy pojazdy. Młodzi ludzie uszkodzili w czterech pojazdach boczne lusterka.

17-letni Robert B. i 16-letni Adrian W., 17-letni Damian S. i 16-letni Jakub K. zostali zatrzymani. Wszyscy trafili do komendy przy ulicy Żeromskiego. Cała czwórka była pijana, we krwi mieli od 0,8 do 1,5 promila alkoholu. Sprawcy narazili właścicieli na straty sięgające prawie 6 500 złotych.

Dochodzeniowcy z Bielan już przedstawili dwóm 17-latkom zarzuty za uszkodzenie mienia. Sprawa dwóch nieletnich trafi do sądu rodzinnego.
eb/ij
 

Powrót na górę strony