Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Syn przeciwko matce i ojcu

Data publikacji 02.04.2012

Policjanci z patrolówki zatrzymali pijanego i agresywnego Pawła D. (lat 41). Mężczyzna od ponad roku znęcał się psychicznie nad swoimi rodzicami, ostatniej nocy posunął się o krok dalej i zaczął stosować przemoc. Pobił matkę i ojca. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem.

Było kilka minut po 2.00 w nocy, kiedy to policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zostali skierowani do jednego z mieszkań na terenie Grochowa. Sąsiedzi zgłosili awanturę domową.

Na miejscu okazało się, że 40-letni, pijany mężczyzna zaatakował swoich rodziców. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że Paweł D. (lat 41) od lat nadużywa alkoholu, a od ponad roku mieszka razem z nimi i pozostaje na ich utrzymaniu. Przez cały ten czas znęcał się psychicznie nad obojgiem rodziców. Używał słów wulgarnych, wyzywał i poniżał zarówno matkę i ojca. Minionej nocy nie poprzestał na samych obelgach. Tym razem doszło do rękoczynów. Pijany 41-latek najpierw przepychał się i szarpał z rodzicami, a zaraz potem pobił ich. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę.

Dziś, kiedy Paweł D. wytrzeźwieje, zajmą się nim policjanci z dochodzeniówki. 41-latek odpowie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad rodzicami.

ea/jw

 

Powrót na górę strony