Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowany za handel narkotykami

Data publikacji 26.03.2012

Kryminalni zatrzymali mężczyznę, który handlował narkotykami. Policjanci znaleźli w miejscu zamieszkania Andrzeja P. marihuanę, kokainę, heroinę oraz dwie elektroniczne wagi. 23-latek usłyszał już zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Sąd po zapoznaniu się ze sprawą postanowił o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili kolejną osobę podejrzewaną o handel środkami odurzającymi. 23-letni Andrzej P. został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Funkcjonariusze znaleźli tam osiem torebek z roślinnym suszem, pięć z zawartością proszku oraz dwie elektroniczne wagi.

Funkcjonariusze zabezpieczyli do sprawy ponad 300 gramów roślinnego suszu oraz blisko 50 gramów proszku. Po przeprowadzeniu badania testerem narkotykowym okazało się, że w znalezionych torebkach znajduje się prawie 90 gramów marihuany oraz niewielka ilość kokainy i heroiny. Wszystkie zabezpieczone substancje zostaną przesłane do biegłego.

Kryminalni ustalili, że Andrzej P. jakiś czas temu sprzedał marihuanę 23-latkowi, który wpadł w ręce funkcjonariuszy na ulicy Woronicza. Mężczyzna usłyszał już zarzut za posiadanie narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Andrzej P. odpowie za handel narkotykami oraz za posiadanie ich znacznej ilości. 23-latek na wniosek policjantów został już tymczasowo aresztowany przez sąd. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

ea/mb

Powrót na górę strony