Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pchnęła nożem konkubenta

Data publikacji 16.03.2012

Zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała swojego konkubenta, usłyszała 25-letnia Marta W. z Sulejówka, która podczas domowej kłótni ugodziła mężczyznę nożem. Poszkodowany trafił do szpitala, a kobieta do policyjnego aresztu. Na mocy postanowienia Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim, Martę W. aresztowano na kolejne dwa miesiące. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Późną nocą policjantów z Sulejówka wezwano do mieszkania przy ulicy Krasickiego, gdzie miało miejsce ugodzenie nożem mężczyzny. Policjanci zatrzymali tam konkubinę poszkodowanego. Była nią 25-letnia Marta W. Po zbadaniu alkomatem, okazało się, że ma ona ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Tymczasem mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie przebywa do dnia dzisiejszego. Policjanci wstępnie ustalili, że feralnej nocy mogło dojść do kłótni między dwójką partnerów.

Marta W. została osadzona w policyjnym areszcie. Kiedy już wytrzeźwiała, trafiła na przesłuchanie, gdzie usłyszała zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Na wniosek policji i prokuratury, sąd wydał postanowienie o aresztowaniu kobiety na kolejne dwa miesiące. Marcie W. grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/dn

Powrót na górę strony