Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wywiadowcy zatrzymali podejrzewanych o pobicie i kradzież

Data publikacji 14.03.2012

Policjanci z Mińska Mazowieckiego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o pobicie 27-latka. Jednemu z nich poza zarzutem pobicia przedstawiony został również zarzut kradzieży. Do zdarzenia doszło w okolicy dworca kolejowego. Artur Z. i Robert W. zostali objęci dozorem Policji. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

27-latek wracał do domu z podróży. Mężczyzna postanowił poczekać na brata, który tego dnia miał go odebrać z dworca kolejowego w Mińsku Mazowieckim. W pewnej chwili został zaatakowany przez dwóch mężczyzn, którzy go pobili. Jeden z napastników wyciągnął z jego torby podróżnej telefon komórkowy i pieniądze.

Zdarzenie zauważyli policyjni wywiadowcy. Funkcjonariusze podbiegli do mężczyzn i obezwładnili ich. Po sprawdzeniu danych okazało się, że są to mieszkańcy gminy Dębe Wielkie, 22-letni Artur Z. i 35-letni Robert W.

Zatrzymanym mężczyznom przedstawiono zarzuty karne, obydwaj usłyszeli zarzut pobicia, a Artur Z. usłyszał jeszcze zarzut kradzieży. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy, w postaci dozoru policyjnego. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

dn, mm

Film Wywiadowcy zatrzymali sprawców pobicia i kradzieży


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Wywiadowcy zatrzymali sprawców pobicia i kradzieży (format flv - rozmiar 2.9 MB)

Powrót na górę strony