Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mieszkańcy ujęli samochodowego złodzieja

Data publikacji 12.03.2012

Dzięki obywatelskiej reakcji dwóch mieszkańców Sulejówka udało się zatrzymać 21-letniego Mariusza K, który włamał się do czterech samochodów zaparkowanych przy ulicy Kraszewskiego. Mężczyzna uszkodził zamki i stacyjki w samochodach. Prawdopodobnie jego zamiarem mogła być kradzież auta. Nie udało mu się uruchomić żadnego samochodu. Mariuszowi K. przedstawiono zarzut usiłowania popełnienia kradzieży samochodu. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze.

Zbliżała się 4.00 nad ranem. Na jednej z ulic Sulejówka rozległy się dziwne hałasy. Usłyszało je dwóch mieszkańców tej ulicy. To właśnie oni zobaczyli mężczyznę, próbującego uruchomić jeden z samochodów. Mieszkańcy powiadomili policję i ujęli pechowego złodzieja. Na miejsce błyskawicznie przyjechali funkcjonariusze z miejscowego komisariatu.

Okazało się, że złodziej uszkodził stacyjki i zamki w czterech samochodach. Miał pecha, bo żadnego z nich nie mógł uruchomić. Po sprawdzeniu mężczyzny, okazało się, że jest nim 21-letni Mariusz K. z Sulejówka. W chwili zatrzymania mężczyzna miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

Mariusz K. trafił do aresztu, a później na przesłuchanie do zespołu kryminalnego, gdzie usłyszał zarzut usiłowania popełnienia kradzieży samochodu. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstw i dobrowolnie poddał się karze.

ea/dn

Powrót na górę strony