Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł kluczyki i pożyczył auto

Data publikacji 07.03.2012

Policjanci z Woli zatrzymali Rafała C. Mężczyzna, wykorzystując dorobione klucze, włamał się do wypożyczalni samochodów, skąd skradł kluczyki i dokumenty od samochodu marki BMW. Skradzione auto policjanci zabezpieczyli pod jedną z uczelni na Bielanach. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży z włamaniem i krótkotrwałego zaboru pojazdu. Wkrótce sprawę rozpatrzy sąd.

Właściciel jednej z wypożyczalni na Woli zgłosił kradzież samochodu bmw, wartego prawie 60 tys. złotych. Miał podejrzenia, że auto ukradł jego były pracownik, z którym nie przedłużył umowy o pracę pod koniec ubiegłego roku. Do działania od razu przystąpili wolscy policjanci. Z pomocą właściciela salonu ustalono, że samochód zaparkowany jest na warszawskich Bielanach pod jedną z uczelni.

Pod wskazanym adresem przy pojeździe policjanci zatrzymali 25-letniego Rafała C. Mężczyzna przyznał się mundurowym, że przy pomocy dorobionych kluczy włamał się do siedziby firmy, skąd skradł kluczyki i dokumenty samochodu, po czym odjechał z parkingu autem. Pożyczył samochód, bo jak twierdził, w swoim nie miał paliwa, a chciał pojechać na uczelnię.

Rafał C. został przewieziony do policyjnej celi. W prokuraturze 25-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do firmy i zaboru pojazdu celem krótkotrwałego użycia. Wkrótce o wysokości kary zadecyduje sąd.

ea/jb
 

Powrót na górę strony