Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zerwał łączność w markecie

Data publikacji 27.02.2012

Kryminalni zatrzymali 38-letniego Mariusza Z., który ukradł 30 metrów telekomunikacyjnego kabla, dostarczającego między innymi łączność do hipermarketu przy ulicy Małaszczyckiej w Mińsku Mazowieckim. Okazało się, że mężczyzna wyrywając kabel, pozbawił łączności opisywany market. Zdobyte przewody sprzedał później na skupie złomu. Mariusz Z. usłyszał już zarzut popełnienia kradzieży.

Zdarzenie miało miejsce przed północą. Pracownicy marketu przy ulicy Małaszczyckiej w Mińsku Mazowieckim, w pewnej chwili zauważyli, że nie działają telefony. Konserwatorzy telekomunikacyjni odkryli, że w rejonie marketu skradziono prawie 30 metrów kabla.

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się kryminalni. Policjanci idąc tropem transakcji zawieranych na skupach złomu i metali kolorowych, ustalili mężczyznę, który sprzedawał prawdopodobnie przewody z kabli telekomunikacyjnych. Okazał się nim Mariusz Z., 38-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego.

Kryminalni zatrzymali mężczyznę i osadzili go w areszcie. Mariuszowi Z. przedstawiono ostatecznie zarzut popełnienia kradzieży kabli telekomunikacyjnych. Mężczyznę czeka jeszcze sprawa karna. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/dn

Powrót na górę strony