Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali włamywaczy i odzyskali fanty

Data publikacji 20.02.2012

24-letni Adam W., 18-letni Kamil C. i 31-letni Jacek P., to trójka mężczyzn, których zatrzymali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, po informacji o włamaniu do domu jednorodzinnego w Nowych Osinach, skąd powyrywano ze ścian przewody elektryczne. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzut popełnienia włamania. Policjanci sprawdzą teraz, czy nie mieli na koncie innych włamań. Grozi im nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W Nowych Osinach przy ulicy Warszawskiej miało miejsce włamanie. Złodzieje weszli przez dach, wybijając w nim dziurę. Łupem włamywaczy padły przewody elektryczne, które powyrywali z nieotynkowanych jeszcze ścian.Sygnał o włamaniu od razu dotarł do oficera dyżurnego. W kierunku Nowych Osin wyruszyli policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego i wywiadowcy. Funkcjonariusze skręcili w kierunku Targówki i rozpoczęli pościg za złodziejami. Tam policjanci zatrzymali trzech sprawców kradzieży i zabezpieczyli torbę oraz worek, wypełnione skradzionymi wcześniej kablami.

Do aresztu trafili: 24-letni Adam W. i 18-letni Kamil C. mieszkańcy gminy Cegłów oraz 31-letni Jacek P. z Mińska Mazowieckiego. Cała trójka usłyszała już zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem. To nie koniec sprawy, policjanci sprawdzą czy mężczyźni nie mieli na koncie innych włamań. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/dn
 

Film Zatrzymali włamywaczy i odzyskali fanty


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zatrzymali włamywaczy i odzyskali fanty (format flv - rozmiar 3.27 MB)

Powrót na górę strony