Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli podrobiony towar za 75 000 złotych

Data publikacji 22.01.2012

Towar o rynkowej wartości około 75 000 złotych zabezpieczyli policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą na Ochocie. Podczas działań funkcjonariusze zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który oferował do sprzedaży perfumy i ubrania oznaczone zastrzeżonymi znakami towarowymi oraz poszukiwaną od 2008 roku 37-letnią Marzenę U.

Policjanci z Ochoty udali się na jeden z bazarów na terenie dzielnicy. Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że oferowany tam towar do sprzedaży opatrzony jest podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek.
Podczas działań funkcjonariusze zatrzymali 31-letniego mężczyznę oraz zabezpieczyli perfumy i ubrania, których rynkową wartość szacuje się na około 75 000  złotych.
W trakcie dalszych czynności policjanci pojechali na przeszukanie mieszkania 31-latka. Na miejscu podjęli czynności sprawdzające tożsamość kobiety, która przebywała w lokalu. Wtedy okazało się, że 37-letnia Marzena U. od 2008 roku jest poszukiwana przez sąd we Wrocławiu w celu doprowadzenia do aresztu śledczego.
Mężczyzna odpowie teraz za złamanie ustawy prawo własności przemysłowej, a kobieta, zgodnie z nakazem sądu, trafiła już do aresztu śledczego.

ew/ab

Film 1


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik 1 (format flv - rozmiar 1.79 MB)

Powrót na górę strony