Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy kobiety z portretu

Data publikacji 10.01.2012

Bielańscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży na tzw. administrację. Dwie kobiety podszywające się pod pracowników opieki społecznej okradły pokrzywdzoną. Ich łupem padło 1300 złotych. W sprawie został sporządzony portret pamięciowy jednej z nich. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają prezentowaną kobietę lub mają jakiekolwiek informacje na jej temat.

W dniu 19.11.2011r. około 9:00 do lokalu przy ulicy Magiera przyszły dwie kobiety, które podały się za pracowników opieki społecznej. Jedna z kobiet zagadywała pokrzywdzoną, druga w tym czasie przeszukiwała mieszkanie. Sprawczynie okradły 80-letnią pokrzywdzoną na kwotę 1300 złotych.

Podczas trwającego postępowania biegły z zakresu kryminalistyki sporządził portret pamięciowy jednej ze sprawczyń. Poszukujemy kobiety w wieku około 35 lat, wzrostu 170 cm, o szczupłej budowie ciała, owalnej twarzy, czarnych, prostych włosach. W dniu zdarzenia kobieta miała spięte włosy w kucyk i założoną czapkę.

Bielańscy policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanym portrecie kobietę lub mają jakiekolwiek informacje na jej temat. Na wszelkie informacje czekamy przez całą dobę przy ul. Żeromskiego 7. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr alarmowy 997 lub 112.

Policjanci z Bielan oczekują na każdą informację pod numerami:
-22 603-71-55 – Dyżurny KRP Warszawa V
-22 603-71-56 – Zastępca Dyżurnego KRP Warszawa V
-22 603 -10-11- prowadząca postępowanie asp. Renata Lewandowska

Informację można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: krp5wa@policja.waw.pl.

ea/eb

 

Powrót na górę strony