Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sklep z papierosami w samochodzie

Data publikacji 10.01.2012

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją zatrzymali 36-latka, który prowadził nielegalną sprzedaż papierosów bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna urządził sobie sklep w samochodzie. Funkcjonariusze zabezpieczyli 670 paczek trefnych papierosów.

Tuż po 9.00 rano policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej podjęli obserwację jednego z bazarów. Funkcjonariusze operacyjnie ustalili, że w tej właśnie okolicy obywatel Armenii sprzedaje nielegalne papierosy. Mężczyzna miał oferować przechodniom zakup tanich papierosów bez polskiej akcyzy skarbowej. Swoje stoisko urządził sobie w samochodzie.

Policjanci dosłownie po kilku minutach wiedzieli już wszystko. Informacja potwierdziła się. Na oczach funkcjonariuszy obywatel Armenii sprzedawał z opla nielegalne papierosy. Stróże prawa natychmiast zareagowali. Zabezpieczyli cały trefny towar. 36-latek miał w samochodzie 670 paczek papierosów bez banderoli. Dodatkowo na poczet przyszłych ewentualnych kar policjanci zabezpieczyli od mężczyzny tysiąc złotych.

36-latek trafił do policyjnej celi. Teraz odpowie za popełnione przestępstwo przed sądem.

dt, jw

 

Powrót na górę strony