Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szybko potrzebowali pieniędzy i szybko wpadli

Data publikacji 31.12.2011

Policjanci z komisariatu w Tarczynie zatrzymali wczoraj Marka J. i Stanisława J. Usiłowali oni dokonać kradzieży rur i pomp z terenu byłego kółka rolniczego. Wpadli na gorącym uczynku. Mężczyźni najprawdopodobniej będą odpowiadać za usiłowanie kradzieży. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem. Policjanci z komisariatu w Tarczynie zostali powiadomieni przez świadków zdarzenia o kradzieży na terenie byłego kółka rolniczego. Policyjna załoga natychmiast udała się we wskazane miejsce. Okazało się, że dwaj mężczyźni wynoszą różne elementy metalowe z terenu kółka rolniczego.

Towar był już przygotowany do wyniesienia. Mieli pecha, wpadli na gorącym uczynku usiłowania kradzieży. Policjanci zatrzymali mężczyzn. Wartość rur i pomp została oszacowana na kwotę 2000 złotych.

Sprawcami okazali się, Marek J. i Stanisław J. Jak ustalili policjanci mężczyźni swój łup chcieli sprzedać na złom. Teraz najprawdopodobniej będą odpowiadać za usiłowanie kradzieży. Za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
hkk/rm

Powrót na górę strony