Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie przestał się znęcać

Data publikacji 31.12.2011

Właśnie miał przerwę w odbywaniu kary, a skazany był za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad matką. Niestety nie zaprzestał tego przestępczego procederu. Będąc na wolności nadal wyzywał, poniżał, bił i groził. Został zatrzymany przez policjantów z Wawra tuż po tym, jak trzymając w ręku nóż i grożąc śmiercią rzucił się na matkę. Sąd zastosował tymczasowy areszt wobec 42-letniego Marka K.

Policjanci z komisariatu w Wawrze zostali wezwani na interwencję przez sąsiadów pokrzywdzonej. Starsza kobieta uciekła z domu i schroniła się właśnie u sąsiadów.

Z relacji świadków i samej ofiary wynikało, że jej syn, 42-letni Marek K., chwilę wcześniej chwycił nóż i grożąc, że ją zabije rzucił się w kierunku matki. Wcześniej wielokrotnie stosował wobec niej przemoc, bił ją, kopał, szarpał, ciągnął za włosy, a do tego wszystkiego poniżał i wyzywał. Taka sytuacja trwała już bardzo długo. 42-latek został już skazany na karę pozbawienia wolności za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad matką. Aktualnie miał przerwę w odbywaniu kary.

Policjanci natychmiast zatrzymali krewkiego mężczyznę. Ponownie zostały mu przedstawione zarzuty. Sąd zastosował tymczasowy areszt wobec podejrzanego.
jw/rm
 

Powrót na górę strony