Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 30.12.2011

Prawie 600 gramów marihuany, ponad 200 gramów metamfetaminy, trzy wagi elektroniczne, kilka telefonów komórkowych, w tym jeden poszukiwany oraz 25-litrowy pojemnik z substancją, która mogła posłużyć do produkcji narkotyków i szafka, której wnętrze skrywało aparaturę do produkcji marihuany zabezpieczyli policjanci z Ochoty w mieszkaniu 22-letniego Pawła S. Sąd zastosował już wobec mężczyzny tymczasowy areszt na trzy miesiące.

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu od pewnego czasu pracowali nad zatrzymaniem 22-letniego mieszkańca Ursusa. Z informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać w mieszkaniu narkotyki. Gdy mieli już pewność, zapukali do jego drzwi.

W mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 600 gramów marihuany, ponad 200 gramów metamfetaminy, trzy wagi elektroniczne, szafkę, której wnętrze skrywało aparaturę do produkcji marihuany, 25-litrowy pojemnik z substancją, która mogła posłużyć do produkcji narkotyków, kilka telefonów komórkowych, w tym jeden poszukiwany. Kryminalni zabezpieczyli również poszukiwaną wiertarkę oraz kilka sztuk używanych elektronarzędzi i kosmetyków do włosów, które mogą pochodzić z przestępstwa.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego Paweł S. usłyszał już pierwsze zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków, a sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Niewykluczone, że mężczyzna niebawem usłyszy kolejne zarzuty, za które może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
ew/rm
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.62 MB)

Powrót na górę strony