Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali poszukiwany samochód

Data publikacji 29.12.2011

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy odzyskali opla zafirę który od 2010 roku figurował w systemie Schengen, jako utracony na terenie Belgii. Pojazd kupił jeden z mieszkańców Legionowa, który ogłoszenie o jego sprzedaży znalazł na portalu internetowym.

Wczoraj w południe policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy na jednej z posesji przy Alei Legionów ujawnili i zabezpieczyli srebrnego opla zafirę, który jak się okazało po sprawdzeniu bazie Schengen od ponad roku figurował, jako poszukiwany na terenie Belgii. Kompletnie zaskoczony powodem wizyty funkcjonariuszy i obrotem sprawy jego dotychczasowy właściciel w jednej chwili stracił samochód i pieniądze, które za niego zapłacił.

Latem 2010 roku na jednym z portali internetowych ukazało się ogłoszenie o sprzedaży auta. Obecny właściciel umówił się ze sprzedającym w Płocku na stacji benzynowej, aby obejrzeć pojazd i dobić targu. Stanęło na 20 000 złotych. Samochód wraz ze umową oraz innymi dokumentami trafił do Legionowa gdzie został zarejestrowany.

Policjanci prowadzący tę sprawę będą teraz wyjaśniać wszystkie szczegóły i okoliczności tego przestępstwa.

dt, rsz

Powrót na górę strony