Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za znęcanie się nad matką

Data publikacji 28.12.2011

Policjanci z Woli zatrzymali 57-latkę, która od dłuższego czasu znęcała się nad swoją matką. Kiedy w czasie kolejnej awantury Jolanta W. plastikową miską uderzyła matkę w głowę, kobieta zaalarmowała policję. Jolancie W. zostały przedstawione zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad matką. Za ten czyn grozi kara do 5 lat więzienia.

W miniony weekend oficer dyżurny wolskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań córka znęca się nad swoją matką. Natychmiast pod wskazany adres udali się funkcjonariusze z patrolówki. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zastali pijaną 57-latkę. Jak ustalili mundurowi, córka od kilku miesięcy znęcała się nad swoją matką, znieważała ją, używała wobec niej słów wulgarnych. W czasie ostatniej awantury uderzyła plastikową miską w głowę pokrzywdzonej.

Jolanta W. została zatrzymana i trafiła do izby wytrzeźwień. Wolscy śledczy przedstawili jej zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego. Za ten czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/jb
 

Powrót na górę strony