Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z dworcowego parkingu, odjechali do celi

Data publikacji 23.12.2011

Ubiegłej nocy z przydworcowego parkingu w Otwocku młodzi mężczyźni usiłowali skraść fiata. Na ich drodze stanęli policjanci z otwockiej patrolówki. Teraz trzem młodym mieszkańcom Otwocka, w wieku od 19 do 22 lat grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Było po 1.00 w nocy, gdy oficer dyżurny otwockiej komendy otrzymał informację o trójce młodych mężczyzn, którzy pod osłoną nocy „sprawdzają zamki” w samochodach zaparkowanych na przydworcowym parkingu w Otwocku.

Funkcjonariusze z zespołu patrolowo- interwencyjnego, już po chwili znaleźli się w pobliżu wskazanego im miejsca. W tym czasie znajdujący się na parkingu młodzi mężczyźni „upatrzyli” sobie zaparkowanego tam fiata. W samochodzie wybili jedną z szyb i dostali się do wewnątrz pojazdu. Z parkingu fiatem nie odjechali.

22-letni Łukasz G., 20-letni Arkadiusz P. oraz 19-letni Sebastian G. z parkingu owszem odjechali, ale w kajdankach i w policyjnym radiowozie. Wszyscy trzej mieszkańcy Otwocka trafili do policyjnej celi.

Zostaną im teraz przedstawione zarzuty za usiłowanie kradzieży fiata, przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

ea/js
 

Powrót na górę strony