Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano złodzieja kół samochodowych

Data publikacji 21.12.2011

Policjanci z Sulejówka zatrzymali mężczyznę, który z terenu prywatnej posesji wynosił komplet opon z alufelgami. Miał pecha, bo przejeżdżający radiowozem policjanci, zobaczyli jak razem z ze swoim wspólnikiem niesie wcześniej zdobyte łupy. Policjanci przedstawili już zarzut popełnienia kradzieży 23-letniemu Arturowi R. Funkcjonariusze pracują teraz nad ustaleniem personaliów drugiego sprawcy. W najbliższym czasie planowane jest jego zatrzymanie.

Policjanci z sulejóweckiego Komisariatu patrolowali miejskie ulice. W pewnej chwili zauważyli dwóch mężczyzn taszczących dziwne przedmioty. Kiedy podjechali bliżej, zobaczyli, że osobnicy niosą kompletne samochodowe koła. Mężczyźni widząc zbliżający się radiowóz, rzucili koła i zaczęli uciekać.

Policjanci ruszyli w pościg za podejrzanymi mężczyznami. Mundurowym udało się zatrzymać jednego z nich. Był to 23-letni Artur R. mieszkaniec Sulejówka. Funkcjonariusze odzyskali też opony z alufelgami, które sprawcy porzucili uciekając przez pościgiem.

Funkcjonariusze skontaktowali się z właścicielem, który złożył zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Zarówno on jak i pozostali domownicy, nie mieli świadomości, że na ich posesji grasowali w nocy złodzieje. To dzięki czujności policjantów udało się przerwać złodziejki proceder.

Tymczasem Artur R, trafił do aresztu, a później usłyszał zarzut popełnienia kradzieży kół samochodowych. To jednak nie koniec tej sprawy. Policjanci są już blisko ustalenia personaliów jego wspólnika. W najbliższych dniach planowane jest jego zatrzymanie.

dn

Powrót na górę strony