Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamywacze z laptopem

Data publikacji 16.12.2011

Najpierw on włamał się do mieszkania, a potem wyniósł z niego laptopa o wartości tysiąca złotych, we wszystkim pomagała mu ona. Policjanci z Rembertowa niedługo po otrzymaniu zgłoszenia ustalili, kim są włamywacze i równie sprawnie zatrzymali 32-letniego Tomasza W. i 27-letnią Blankę Z. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, natomiast kobieta odpowie za pomocnictwo w popełnieniu tego przestępstwa.

Do komisariatu w Rembertowie wpłynęło zawiadomienie o włamaniu do mieszkania i kradzieży laptopa o wartości tysiąca złotych.
Sprawą natychmiast zajęli się policjanci pionu kryminalnego. Po wykonaniu kilku sprawdzeń i ustaleń operacyjnych wpadli na trop mężczyzny, który dokonał tego przestępstwa. Funkcjonariusze ujawnili, że 32-letni Tomasz W. nie działał sam. Pomagała mu 27-letnia Blanka Z.

Dosłownie kilka dni po zdarzeniu obie osoby zostały zatrzymane w swoich mieszkaniach. Przyznali się do winy. Dochodzeniowcy z komisariatu przy ulicy Plutonowych przedstawili zatrzymanym zarzuty. 32-latek odpowie za kradzież z włamaniem, a 27-latka pomocnictwa w popełnieniu tego przestępstwa.Teraz grozi im do 10 lat więzienia.

dt, jw

 

Powrót na górę strony