Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież rolki papieru toaletowego

Data publikacji 06.04.2009

Rolka papieru toaletowego zniknęła wczoraj po 21.00 z jednej z sieciowych restauracji w centrum. W tajemnicze zniknięcie towaru pierwszej potrzeby podejrzany jest 26-letni Edwin L. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z komendy na warszawskim Śródmieściu. 26-latek włamał się do zamkniętego plastikowego podajnika. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

Wczoraj po 21.00 oficer dyżurny odebrał telefon z informacją, że ochrona restauracji w centrum ujęła sprawcę kradzieży z włamaniem. Przedmiotem, który usiłował ukraść niefortunny złodziej, była rolka papieru toaletowego o wartości 2 złotych. Z relacji pracowników ochrony wynikało, że stojący przy drzwiach ochroniarz, zauważył, odstający przód kurtki u wychodzącego mężczyzny. Szybko ustalono, że pod kurtką miał on ukrytą rolkę papieru toaletowego. Po sprawdzeniu okazało się, że rolka została skradziona z zamykanego na kluczyk podajnika, który w czasie tego zdarzenia został zupełnie zniszczony.

Właściciel wycenił straty na 352 złote. Przy czym 350 to wartość zniszczonego podajnika, a 2 złote wartość skradzionego papieru toaletowego. Dzisiaj 26-latek odpowie za swoje zachowanie. Za czyn, którego się dopuścił grozi mu do 10 lat więzienia. 

ea/to 
 

 

 

Powrót na górę strony